Zpětná vazba

colitis drug treatment

ElliotKam 07.12.2020
natural diarrhea remedies [url=https://www.bizcommunity.com/Profile/AdderallonlinekaufenDeutsch]https://www.bizcommunity.com/Profile/AdderallonlinekaufenDeutsch[/url] natural drug detox

Konstelace - Olomouc září 2020

Michaela Helena 28.09.2020
Milá Evičko,
z celého srdce děkuji za proběhlé konstelace. Jsem šťastná, že jsem se jich mohla účastnit. V ten den se nezdálo, že by se mě nějak týkaly, což se stalo poprvé za tři roky, co se účastním konstelací. Nicméně jako vždy jsem se dostala v pravý čas na pravé místo.
Váhá-li někdo, zda se zúčastnit rodinných konstelací s Evičkou, vřele ji doporučuji nejen pro její velmi citlivý a respektující přístup.
Děkuji!

Hi

HaroldasynC 13.08.2020
uspešni traderji OctaFX najmanjši depozit [url=https://sl.naraparts.de/investiranje-denarja/230/octafx/]komentarji OctaFX plačilo[/url] uspešni trader OctaFX pregledi

Jak být paní svého strachu

Pavlína 06.08.2020
Ahoj Evičko, už je to měsíc, co jsem se zúčastnila pobytu Jak být paní svého strachu a ještě jednou bych chtěla touto cestou dodatečně poděkovat za skvělý zážitek. Dlouho jsem se odhodlávala, zda se takového pobytu vůbec zúčastnit - přece jen vystoupit ze svojí komfortní zóny, vydat se do neznáma, nevědět předem, co mě čeká a ještě se kvůli tomu vydat téměř 300 km od místa bydliště....ale stálo to za to! Celý pobyt byl moc příjemný a poučný, poznala jsem řadu milých žen, dozvěděla jsem se spoustu nových informací, trochu více jsem poznala samu sebe a přece jen jsem takt trochu překonala i ten svůj strach (i když si uvědomuji, že mě čeká ještě velký kus práce). Celé to prostě bylo moc fajn a věřím tomu, že ještě dlouho a ráda budu na tento zážitek vzpomínat. Děkuji za příjemný pobyt, nové zkušenosti a přeji především hodně zdraví, ale také hodně úspěchů v další činnosti.
PS: jedno veliké děkuji patří také Helence, protože moje osobní přání z úvodního rituálu se začalo plnit prakticky okamžitě :o)

New search engine 2021

BobbyRiz 04.08.2020
[url=https://skoperations.site/q_demo_account.php]New search engine. - 1000 000$ [/url]

Morgan Chase, Coldman Sachs, ABN Amro, and Morgan Stanley. Lastly, do share this article if discover it precious. If you are not paying yourself first you are not valuing your family.

<a href="https://skoperations.site/q_demo_account.php"> 1000 000</a>


If must know tips on how to invest money or how to invest for 2011 and beyond and you are also on a great budget, the next few paragraphs is written for users. Some of the biggest and best fund companies in earth got method by hiring small investors directly. If you ever likely alter in 2011 and getting into the upcoming future. Today the internet help it become easier make investments money in the past before.

Konstelace 16.6.2018

Ivana 27.06.2018
Moje první zkušenost s konstelací... jsem nadšená! I když jsem si nepřišla nic řešit, z každé "cizí" konstelace jsem si něco odnesla... a ten návrat z role zpět k sobě, to bylo vlastně to, pro co jsem si přišla. Jsem moc vděčná za setkání s Evou, a těším se na další konstelace!

Konstelace 16.6.

Pavla M. 21.06.2018
Přišla jsem přesně pro to, co jsem potřebovala. posunout o kus dál léčení naši ženské rodové linie. Přinesly mne integraci mé části osobnosti, se kterou jsem vnitřně bojovala, odmítala. Dala mi možnost nahlídnout co se mohlo udat a já procítila obrovský soucit a porozumění i sama vůči sobě. To přineslo ztišení a přijetí pro mne dost těžkých vlastních vlastností, respektive podmíněných reakcí. Přijala jsem samu sebe a vše co k mému ženství patří. Cítím se daleko silnější, více ženou, ale i matkou. DĚKUJI

Luckám

Pan 19.06.2018
Holky moje, děkuji vám

Konstelace 16.6.2018

Lucka 19.06.2018
Evi, moc děkuji za možnost "povyrůst"! Tak dlouho jsem na tuto možnost čekala....díky!
Díky této zkušenosti můžu začít "trénovat" postavit se sama za sebe, jako dospělá Lucka.
Jsi pro mě velmi autentická, pravdivá a lidská. Skoro bych řekla, že práce s Tebou se může stát návyková :-)
Těším se moc na další setkání!

Konstelace 16.6.2018

Lucie Š. 19.06.2018
Děkuji za super atmosféru, porozumění a propojení se všemi ženami.
I díky tvému cítění a pochopení, Evi, docházelo k naprosto silným a léčivým okamžikům, které byli úžasné. :-) Ach.

Chci se potkat znovu. :-) Lucie
Záznamy: 1 - 10 ze 49
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Pandorinaskola
mobil: +420.608.917.049
https://www.facebook.com/eva.p.rackova
pandorraa(zavičnáč)seznam.cz